Müşteri memnuniyetinin, personel eğitimi ve memnuniyetiyle üst seviyelere taşınacağı ilkesine sahip çıkan AVMTUR İnsan Kaynakları Yönetiminde yeni sistemler geliştirmiş gerekli güven, huzur ve mutluluk ortamını çalışanlarına yansıtmayı başarmış bir yapıdadır. Görev dağılımındaki ciddiyetini çalışanlarına uyguladığı sorumluluk ve görev bilinciyle takım ruhu ve ekip çalışmalarını desteklemiş onların moral motivasyonlarını sağlayacak ortamlar hazırlamış, işine ve işyerine sahip çıkan bireyler olarak vasıflandırmıştır.

Hizmet sektörünün görsel olması kalite ve güvenliği ön plana çıkarması ise hatanın geri dönülemez bir olgu olduğu bilinci, yaptığımız işin sorumluluk boyutlarını genişletmekte, personel seçiminde ve görev dağılımında daha fazla özen gösterilmesi gerekliliğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Araç parkurumuzu günün koşullarına göre yenileme ve genişletme çabalarımız sayesinde yeni iş olanakları ve iş konumuz üzerinde tahsil gören meslek lisesi öğrencilerine staj yapma imkanı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Gerek iş gerekse staj eğitimi için ön başvuru formlarını doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız ve bize ulaştığından emin olmanız gerekmektedir.

Değerlendirme sonuçlarını ilgili birimimiz vereceğiniz adrese en geç bir hafta içinde gönderecektir.

BAŞVURU FORMU

Bu formu göndermekte sorun yaşıyorsanız

info@avmtur.com

mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz

 
* e-mail adresiniz
* adınız
* soyadınız
* doğum tarihiniz 
* doğum yeriniz
* ikamet adresiniz 
   
* telefonunuz
* tahsil durumunuz 
* iş deneyiminiz 
* önceki işiniz
* askerlik durumunuz

 

 

* ek bilgi       

   

* işaretli yerleri lütfen boş bırakmayınız!